+90 212 706 97 60
  +90 532 160 29 60Yurt dışına gönderim yapıyor musunuz?


Evet, KuaförTime olarak dünyanın her yerine adresinize kadar sigortalı olarak ürünlerimizi teslim ediyoruz. Tüm ihracat ve nakliye süreci tarafımızdan yönetiliyor.

Ne kadar öderim?Kuaför Time'den ürün ithal edebilmeniz için ürünler kapınıza gelene kadar 3 farklı ödeme yapıyorsunuz.
1- Ürün Bedeli: Ürünleriniz için firmamıza ödeyeceğiniz ücret.
2- Vergi: KuaförTime olarak ihraç yaptığımız ürünlere KDV indirimden dolayı +KDV talep etmiyoruz. Ürünlerin vergisini bulunduğunuz ülkeye ödüyorsunuz. (Detaylı bilgi için arayınız.)
3- Nakliye Bedeli: Nakliye ücreti, ürünlerinizin ebatı, ağırlığı ve gideceği adrese göre belirleniyor. (Detaylı bilgi için arayınız.)

Siparişim ne kadar sürede elime ulaşır?

Ürünlerimiz sizin siparişinize göre hazırlanıyor. Üretim süresi ürüne göre farklılık göstermekle birlikte ortalama 15-20 gün sürüyor. Size ulaşması da 7-10 gün sürüyor. (Avrupa Merkezi için) Genel olarak ortalama 25-30 gün içinde ürünleriniz adresinize ulaşıyor. (Avrupa Merkezi için)

Ürünler hasar görürse ne olur?

Gönderdiğimiz ürünlerin tamamı uluslararası standartlara uygun olarak yolculuk sigortası ile güvence altına alınmaktadır. Yolda oluşabilecek herhangi bir hasar, yangın, kaza vb. gibi durumlarda hasarlı ürünlerin yenileri firmamız tarafından ücretsiz olarak gönderilmektedir.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.