+90 212 706 97 60
  +90 532 160 29 60

Yılların tecrübesi ile kuaför mobilya sektörünün lider kuruluşu olmayı hedefleyen KuaförTime, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı, %100 müşteri memmuniyeti ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor. Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan KuaförTime kuaför dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren KuaförTime, aynı zamanda kuaför mobilyaları sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

Rahatlık ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini kuaförlerde farklılık yaratmak isteyenler için şıklık ve konforla birleştiren Kuaförkur, birbirinden özel modellerini geniş ürün gruplarında yansıtıyor. Kuaför tezgahlarından kuaför koltuklarına, ürün stantlarından karşılama bankolarına, çocuk kuaför bölümlerinden v.i.p hizmet odalarına, saç yıkama bölümlerinden laboratuvar dolaplarına, bekleme salonlarından ağda ve güzellik merkezlerine, manikür, pedikür ekipmanlarından diğer tüm kuaför salonu aksesuarlarına kadar birbirinden özel ürünler ve koleksiyonlar sunan KuaförTime, binlerce ürünü farklı zevkler ve mekanlar ile buluşturuyor. Yalnızca müşteri odaklı değil, çalışan kuaförleri de düşünen KuaförTime, sizlerin hayatlarını kolaylaştıran uygulamaları ile de farklılık yaratmaya devam ediyor.

Kuaför dekorasyonuna yönelik her türlü ihtiyacı da aynı çatı altında sunan KuaförTime, yüzlerce yeni ürün ve modeli ile sektöre ivme kazandırmayı sürdürüyor ve tasarım kuaför konsept anlayışı çerçevesinde sizlerle buluşuyor. Kuaför dekorasyonunun yönünü belirleyen KuaförTime, aynı zamanda her dönem sunduğu cazip kampanyaları, farklı ürün gruplarındaki indirimleri ve kampanyaları ile ayrıcalık yaratarak tüketiciye her anlamda kolaylık sağlıyor. KuaförTime, özgün tasarımları ve sınırsız farklılıkta ürünleri ile Türkiye’yi sararken bir dünya markası olma yolunda da hızla ilerliyor. Avrupa merkezli olan ihracatımız ile Türk kalitesini dünyanın heryerine taşımayı hedefleyen KuaförTime, sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün tasarımında ve kalitesinde çıtayı sürekli yükseltiyor.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.